TL-WN822N   LAN Wireless USB 300Mbps, 2T2R, N-MAX, 2.4Ghz, w/2x3dBi Fixed antenna, Atheros chipset
TL-WN822N   LAN Wireless USB 300Mbps, 2T2R, N-MAX, 2.4Ghz, w/2x3dBi Fixed antenna, Atheros chipset

TL-WN822N LAN Wireless USB 300Mbps, 2T2R, N-MAX, 2.4Ghz, w/2x3dBi Fixed antenna, Atheros chipset

990,00 ден.   Спореди

TL-WN822N LAN Wireless USB 300Mbps, 2T2R, N-MAX, 2.4Ghz, w/2x3dBi Fixed antenna, Atheros chipset


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-WN822N LAN Wireless USB 300Mbps, 2T2R, N-MAX, 2.4Ghz, w/2x3dBi Fixed antenna, Atheros chipset

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка