TL-WN722N   LAN Wireless USB 150Mbps, 1T1R, N-LITE, 2.4GHz, w/4dBi Detachable antenna, Atheros chipset
TL-WN722N   LAN Wireless USB 150Mbps, 1T1R, N-LITE, 2.4GHz, w/4dBi Detachable antenna, Atheros chipset

TL-WN722N LAN Wireless USB 150Mbps, 1T1R, N-LITE, 2.4GHz, w/4dBi Detachable antenna, Atheros chipset

763,00 ден.   Спореди

TL-WN722N LAN Wireless USB 150Mbps, 1T1R, N-LITE, 2.4GHz, w/4dBi Detachable antenna, Atheros chipset


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 763,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-WN722N LAN Wireless USB 150Mbps, 1T1R, N-LITE, 2.4GHz, w/4dBi Detachable antenna, Atheros chipset

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка