TL-WN350GD 54Mbps Wireless PCI Adapter

TL-WN350GD 54Mbps Wireless PCI Adapter

590,00 ден.   Спореди

TL-WN350GD 54Mbps Wireless PCI Adapter, Atheros chipset, 2.4GHz, 802.11g/b, detachable antenna


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-WN350GD 54Mbps Wireless PCI Adapter, Atheros chipset, 2.4GHz, 802.11g/b, detachable antenna

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка