TL-WN321G 54Mbps Wireless USB Adapter,Ralink

TL-WN321G 54Mbps Wireless USB Adapter,Ralink

530,00 ден.   Спореди

TL-WN321G 54Mbps Wireless USB Adapter,Ralink, 2.4GHz, 802.11g/b, Soft AP, supports SONY PSP connection


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 530,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-WN321G 54Mbps Wireless USB Adapter,Ralink, 2.4GHz, 802.11g/b, Soft AP, supports SONY PSP connection

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка