TL-ANT24EC5S RP-SMA Male to Female connector, 5 meters Cable length, Low-loss Antenna Extension Cable, 2.4GHz

284,00 ден.   Спореди

TL-ANT24EC5S RP-SMA Male to Female connector, 5 meters Cable length, Low-loss Antenna Extension Cable, 2.4GHz


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 284,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TL-ANT24EC5S RP-SMA Male to Female connector, 5 meters Cable length, Low-loss Antenna Extension Cable, 2.4GHz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка