TIM SISTEM RITTIUM 7

TIM SISTEM RITTIUM 7

43.380,00 ден.   Спореди

Топлотна сила 8 kw Вид гориво: пелети Греен простор 40m2 Пречник на одводот за дим 80мм Волтажа: 230 v Фрекфенција : 50Hz Максимална ефикасност :87,6 % Нимонална потрошувачка на пелети : 1,5 кг Редуци...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 43.380,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Топлотна сила 8 kw Вид гориво: пелети Греен простор 40m2 Пречник на одводот за дим 80мм Волтажа: 230 v Фрекфенција : 50Hz Максимална ефикасност :87,6 % Нимонална потрошувачка на пелети : 1,5 кг Редуцирана потрошуцвачка на пелети: 0,8 кг Температура на издувни гасови : 148 º C Работна темпаратура : 5- 60 º C Капацитет на резервоарот :19 кг Тежина 127 кг. Димензии 996x570x457 (mm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи