TIM SISTEM NORTH

TIM SISTEM NORTH

32.750,00 ден.   Спореди

Топлотна сила 9 kw Вид гориво: дрво, брикети Огноотпорно стакло на вратата Греен простор 45 m2 Пречник на одводот за дим 120мм Положба на одводот за дим : Од горна страна или од задната страна Тежина ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 32.750,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Топлотна сила 9 kw Вид гориво: дрво, брикети Огноотпорно стакло на вратата Греен простор 45 m2 Пречник на одводот за дим 120мм Положба на одводот за дим : Од горна страна или од задната страна Тежина 113 кг. Димензии на ложиштето 290x450x270 (mm) Димензии на рерната 350x470x295 (mm) Димензии 900x850x600 (mm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи