TIM SISTEM MAGIC

10.190,00 ден.   Спореди

Топлотна сила 8 kw
Вид гориво: дрво, брикети, јаглен
Офарбана во огноотпорни бои
Огноотпорно стакло на вратата (Robax Schott)
Греен простор 50m2
Пречник на одводот за дим...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Култ http://www.kult.mk/ Детали 10.190,00 ден.

пред 3 години

Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 10.690,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Топлотна сила 8 kw
Вид гориво: дрво, брикети, јаглен
Офарбана во огноотпорни бои
Огноотпорно стакло на вратата (Robax Schott)
Греен простор 50m2
Пречник на одводот за дим 120мм
Тежина 65 кг.
Димензии на ложиштето 310x285x370 (mm)
Димензии 820x520x480 (mm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред една година

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Kaj mozam da prasam za ovoj kamin ,,TIM SISTEM MAGIC,, so cena 10.190 den.
Сродни производи


Најпопуларни производи