TIM SISTEM DIANA

8.999,00 ден.   Спореди

Топлотна сила 10 kw
Вид гориво: дрво, брикети, јаглен
Офарбана во огноотпорни бои
Огноотпотрно стакло на вратата (RobaxSchott)
Грејни простор 70m2
Пречник на одводот за д...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 8.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Топлотна сила 10 kw
Вид гориво: дрво, брикети, јаглен
Офарбана во огноотпорни бои
Огноотпотрно стакло на вратата (RobaxSchott)
Грејни простор 70m2
Пречник на одводот за дим 120мм
Тежина 54 кг.
Димензии на ложиштето 90x420x220 (mm)
Димензии 785x378x378 (mm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 9 години

од Goke Nikolov

Дали има систем за парно греење?
Сродни производи


Најпопуларни производи