TIM SISTEM AQUAS 15

TIM SISTEM AQUAS 15

73.440,00 ден.   Спореди

16 kW 10,7 kW 15 kW 4,3 kW 6 kW 1,39/3,48 Kg/h 92,37 24 h 523x684x1041 mm 80 mm 145 Kg 10-14 Pa 19 Kg 400-450 W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 73.440,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


16 kW 10,7 kW 15 kW 4,3 kW 6 kW 1,39/3,48 Kg/h 92,37 24 h 523x684x1041 mm 80 mm 145 Kg 10-14 Pa 19 Kg 400-450 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи