TI-008 12U 600mm x 450mm (Width and Depth), 635mm heigh with 4 rails

TI-008 12U 600mm x 450mm (Width and Depth), 635mm heigh with 4 rails

7.199,00 ден.   Спореди

TI-008 12U 600mm x 450mm (Width and Depth), 635mm heigh with 4 rails


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.199,00 ден.

пред 6 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 7.263,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TI-008 12U 600mm x 450mm (Width and Depth), 635mm heigh with 4 rails

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка