Thomson 00132140 Jack Connection Kit

676,00 ден.   Спореди

Thomson 00132140 Jack Connection Kit
• 2 m
• Comprises the following accessories: 3.5 mm extension cable
• stereo
• length: 2.0 m
• Adapter
• 3.5 mm jack plug
• ster...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 676,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Thomson 00132140 Jack Connection Kit
• 2 m
• Comprises the following accessories: 3.5 mm extension cable
• stereo
• length: 2.0 m
• Adapter
• 3.5 mm jack plug
• stereo - 6.3 mm jack socket
• stereo
• Adapter
• 6.3 mm jack plug
• stereo - 3.5 mm jack socket
• stereo
• Adapter
• 3.5 mm jack plug
• stereo - 2x 3.5 mm jack socket
• stereo
• Adapter
• 3.5 mm jack plug
• stereo - 3.5 mm jack plug
• stereo

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка