Thomson 00132075 Antenna Cable

426,00 ден.   Спореди

Thomson 00132075 Antenna Cable
• coax plug - coax socket
• 5.0 m
• 75dB
• black
• Ideal as extension cable for devices with a coax connection


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 426,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Thomson 00132075 Antenna Cable
• coax plug - coax socket
• 5.0 m
• 75dB
• black
• Ideal as extension cable for devices with a coax connection

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка