ThinkPad T450s, Intel i5-4300U (1.90 GHz, 3 MB), 4GB Memory,  14.0" HD+ Display , 180GB SSD, Intel HD 5500, Bluetooth 4.0, Intel 7260 Wireless,3+3 Cell Battery, Win8.1Pro64, Intel 7265 (2X2 Ac) And Bluetooth 4.0, D-Step; 720P Hd Camera; Backlit

ThinkPad T450s, Intel i5-4300U (1.90 GHz, 3 MB), 4GB Memory, 14.0" HD+ Display , 180GB SSD, Intel HD 5500, Bluetooth 4.0, Intel 7260 Wireless,3+3 Cell Battery, Win8.1Pro64, Intel 7265 (2X2 Ac) And Bluetooth 4.0, D-Step; 720P Hd Camera; Backlit

74.866,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 74.866,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка