ThinkPad Dock OneLink +

11.064,00 ден.   Спореди

ThinkPad Dock OneLink +

1x VGA
2x Display-Port
1x RJ-45 GBit LAN
2x USB 2.0
2x USB 3.0
1x DC-IN (slim-Tip)

2x USB 3.0 (1x powered)
1x Audio Combo


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 11.064,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ThinkPad Dock OneLink +

1x VGA
2x Display-Port
1x RJ-45 GBit LAN
2x USB 2.0
2x USB 3.0
1x DC-IN (slim-Tip)

2x USB 3.0 (1x powered)
1x Audio Combo

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка