ThinkCentre E73, TW 180W/H81, I7-4790S, 8G, 1TB, Win 7 Pro & Win 8.1 Pro 64bit,  Media Card Reader Kit - Tw; Edge Kyb W8 Dg W7 Us Euro; Rear Serial Port; Enhanced Optical Usb Mouse;

ThinkCentre E73, TW 180W/H81, I7-4790S, 8G, 1TB, Win 7 Pro & Win 8.1 Pro 64bit, Media Card Reader Kit - Tw; Edge Kyb W8 Dg W7 Us Euro; Rear Serial Port; Enhanced Optical Usb Mouse;

54.033,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 54.033,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка