THERMOR EVIDENCE 1500W

4.549,00 ден.   Спореди

ВГРАДЛИВ ЕЛЕКТРИЦЕН ПАНЕЛ
МОЌНОСТ 1500 W
ЗАСТИТЕН ГРЕАЦ СО АЛУМИНИУМСКИ
ДИФУЗЕР
БЕЗБЕДЕН,ТИВОК,ДОЛГОТРАЕН
ЗАСТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ
ДВОЈНА ЕЛЕКТРИЦНА ИЗОЛАЦИЈА
Стандардн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Култ http://www.kult.mk/ Детали 4.549,00 ден.

пред 4 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.699,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДЛИВ ЕЛЕКТРИЦЕН ПАНЕЛ
МОЌНОСТ 1500 W
ЗАСТИТЕН ГРЕАЦ СО АЛУМИНИУМСКИ
ДИФУЗЕР
БЕЗБЕДЕН,ТИВОК,ДОЛГОТРАЕН
ЗАСТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ
ДВОЈНА ЕЛЕКТРИЦНА ИЗОЛАЦИЈА
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка