THERMOR EVIDENCE 1000W

4.099,00 ден.   Спореди

ВГРАДЛИВ ЕЛЕКТРИЦЕН ПАНЕЛ
МОЌНОСТ 1000 W
ЗАСТИТЕН ГРЕАЦ СО ДИФУЗЕР
БЕЗБЕДЕН,ТИВОК,ДОЛГОТРАЕН
ДВОЈНА ЕЛЕКТРИЦНА ИЗОЛАЦИЈА
ЗАСТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ
ПОТРОСУВАЦКА НА ЕЛ.ЕНЕРГИЈА...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.099,00 ден.

пред 8 години

Култ http://www.kult.mk/ Детали 4.220,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДЛИВ ЕЛЕКТРИЦЕН ПАНЕЛ
МОЌНОСТ 1000 W
ЗАСТИТЕН ГРЕАЦ СО ДИФУЗЕР
БЕЗБЕДЕН,ТИВОК,ДОЛГОТРАЕН
ДВОЈНА ЕЛЕКТРИЦНА ИЗОЛАЦИЈА
ЗАСТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ
ПОТРОСУВАЦКА НА ЕЛ.ЕНЕРГИЈА 1КW
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка