Thermal Grease for Cooler DeepCool Z3 1.5gr Syringe w/ Silver Grey

179,00 ден.   Спореди

Application For
High quality thermal paste to provide excellent heat transfer from CPU/GPU to cooler.

Technical Spec
Net Weight
* 6.5g
Thermal Impedance
* <0.201?-in2/W<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 179,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 180,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Application For
High quality thermal paste to provide excellent heat transfer from CPU/GPU to cooler.

Technical Spec
Net Weight
* 6.5g
Thermal Impedance
* <0.201?-in2/W
Color
* Silver gray
Dielectric Constant A
* >5.1
Operating Temperature
* -50°C--300°C
Viscosity
* 73cps
Thermal Conductivity
* >1.134 W/m-K
Net Weight
* 1.5g

Тип на вентилатор Pasta
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка