TEXELL TPS-P26

550,00 ден.   Спореди

Тава за палачинки,od тефлон Ширина ( 26 см) Дебелина 2,0 мм Бакелитна дршка Специјална мрежна структура која оневозможува лепење и загорување на храната Без емисија на штетни гасови PFOA/PTFE


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 550,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Тава за палачинки,od тефлон Ширина ( 26 см) Дебелина 2,0 мм Бакелитна дршка Специјална мрежна структура која оневозможува лепење и загорување на храната Без емисија на штетни гасови PFOA/PTFE

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи