TEXELL TPC-E 26

1.500,00 ден.   Спореди

Тава од кован алуминиум пречник 26 см, керамичка навлака дебелина 5,0 мм индукциско дно челична дршка обложена со силикон без емисија на штетни гасови PFOA/PTFE


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.500,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Тава од кован алуминиум пречник 26 см, керамичка навлака дебелина 5,0 мм индукциско дно челична дршка обложена со силикон без емисија на штетни гасови PFOA/PTFE

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи