TESY LD-168D

TESY LD-168D

4.599,00 ден.   Спореди

TESY LD-168D, Греалка на гас, 4.2KW, Брзо загревачка печка, Pizoelectric вклучувач, регулационен термостат, Троен безбедносен систем, Содржи 3 топлотни плочи од керамика за максимален топлотен ефект,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.599,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TESY LD-168D, Греалка на гас, 4.2KW, Брзо загревачка печка, Pizoelectric вклучувач, регулационен термостат, Троен безбедносен систем, Содржи 3 топлотни плочи од керамика за максимален топлотен ефект, мин. потрошувачка на гас 145 g/h, макс. потрошувачка на гас 305 g/h, категорија на гас I 3B/P, Тип на гас G30/31, димензии 73,6x43,2x28цм, за простории од 90 до 100 кубици, тежина 7.4кг, вклучени тркалца

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи