TESY IWH 70 X01 IL

TESY IWH 70 X01 IL

3.899,00 ден.   Спореди

TESY IWH 70 X01 IL, Проточен бојлер, 7KW, Монофазен, Држач, 0.6 МПа, 4 л/мин, Универзална монтажа од 360 степени, Инсталација од затворен тип


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.899,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TESY IWH 70 X01 IL, Проточен бојлер, 7KW, Монофазен, Држач, 0.6 МПа, 4 л/мин, Универзална монтажа од 360 степени, Инсталација од затворен тип

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи