TESY HL-275 W PTC

2.099,00 ден.   Спореди

TESY Ѕидна клима греалка, модел HL-275 W PTC, 2KW, PTC греач, Регулационен електронски термостат, 2 нивоа на работа 2KW и 1KW, 3 модови на работа: Жешко, Топло и Вентилатор, Електронски дисплеј, Тајме...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.099,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TESY Ѕидна клима греалка, модел HL-275 W PTC, 2KW, PTC греач, Регулационен електронски термостат, 2 нивоа на работа 2KW и 1KW, 3 модови на работа: Жешко, Топло и Вентилатор, Електронски дисплеј, Тајмер, Моторизирана осцилирачка функција 60 степени, Опција за користење како вентилатор во лето, Сигурносен термостат, Далечински управувач

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка