TESY HL 242 VB PTC

TESY HL 242 VB PTC

2.999,00 ден.   Спореди

TESY HL 242 VB PTC, Греалка за бања, 2KW, PTC греач, монтирање на ѕид, 3 степени на работа 2000/1400/800W, IP24 стандард, сигурносен термостат, регулационен термостат, заштита од замрзнување


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TESY HL 242 VB PTC, Греалка за бања, 2KW, PTC греач, монтирање на ѕид, 3 степени на работа 2000/1400/800W, IP24 стандард, сигурносен термостат, регулационен термостат, заштита од замрзнување

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи