TESY HL 241 VB

TESY HL 241 VB

3.399,00 ден.   Спореди

TESY HL 241 VB, Греалка за бања, 2KW, монтирање на ѕид, 2 степени на работа 2000/1000W, држач за алишта и крпи, IP24 стандард, сигурносен термостат, регулационен термостат, заштита од замрзнување


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.399,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TESY HL 241 VB, Греалка за бања, 2KW, монтирање на ѕид, 2 степени на работа 2000/1000W, држач за алишта и крпи, IP24 стандард, сигурносен термостат, регулационен термостат, заштита од замрзнување

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи