TESY HL-212 V

TESY HL-212 V

899,00 ден.   Спореди

TESY HL-212 V, Калорифер, 2KW, Регулационен термостат, 2 нивоа на работа 1KW и 2KW, Ултра тивок, Заштита од замрзнување, Опција за користење како вентилатор во лето, Сигурносен термостат, Oсигурувач


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 899,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TESY HL-212 V, Калорифер, 2KW, Регулационен термостат, 2 нивоа на работа 1KW и 2KW, Ултра тивок, Заштита од замрзнување, Опција за користење како вентилатор во лето, Сигурносен термостат, Oсигурувач

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи