TESY GCV6S 8045 20 A03 TSR Turbo

TESY GCV6S 8045 20 A03 TSR Turbo

8.499,00 ден.   Спореди

TESY GCV6S 8045 20 A03 TSR Turbo, Вертикален Бојлер, 80 литри, Серпентина - економичен и ефикасен систем за греење со топла вода преку приклучување на централен греен систем, стаклокерамичка изолација...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.499,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TESY GCV6S 8045 20 A03 TSR Turbo, Вертикален Бојлер, 80 литри, Серпентина - економичен и ефикасен систем за греење со топла вода преку приклучување на централен греен систем, стаклокерамичка изолација, Термостат, Турболатор, Магнезиумов аноден протектор, 2КВ, сигурносен вентил, High efficient thermo-insulation, Antifreeze протекција, SUMMER mode, WINTER mode, ANTIBACTERIAL modeOn/Off копче

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи