TESY GCV 8047 20 P62 E

TESY GCV 8047 20 P62 E

6.499,00 ден.   Спореди

TESY GCV 8047 20 P62 E, Вертикален Бојлер, 80 литри, стаклокерамичка изолација, Дисплеј, Електронски Термостат, Електронско управување, Аноден тестер, Магнезиумов аноден протектор, 2КВ, сигурносен вен...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.499,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TESY GCV 8047 20 P62 E, Вертикален Бојлер, 80 литри, стаклокерамичка изолација, Дисплеј, Електронски Термостат, Електронско управување, Аноден тестер, Магнезиумов аноден протектор, 2КВ, сигурносен вентил, On/Off копче

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи