TESY GCV 8045 20 A03 TSR

TESY GCV 8045 20 A03 TSR

4.999,00 ден.   Спореди

TESY GCV 8045 20 A03 TSR, Вертикален Бојлер, 80 литри, стаклокерамичка изолација, Термостат, Магнезиумов аноден протектор, 2КВ, сигурносен вентил, High efficient thermo-insulation, Antifreeze протекци...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TESY GCV 8045 20 A03 TSR, Вертикален Бојлер, 80 литри, стаклокерамичка изолација, Термостат, Магнезиумов аноден протектор, 2КВ, сигурносен вентил, High efficient thermo-insulation, Antifreeze протекција, On/Off копче

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка