TESY GCA 1015 SRC

TESY GCA 1015 SRC

2.899,00 ден.   Спореди

TESY GCA 1015 SRC, Бојлер за во кујна, Високомонтажен бојлер, 10 литри, стаклокерамичка изолација, Термостат, Магнезиумов аноден протектор, 1.5КВ, On/Off копче


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.899,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TESY GCA 1015 SRC, Бојлер за во кујна, Високомонтажен бојлер, 10 литри, стаклокерамичка изолација, Термостат, Магнезиумов аноден протектор, 1.5КВ, On/Off копче

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи