TESY CN 203 ZF

TESY CN 203 ZF

2.499,00 ден.   Спореди

TESY CN 203 ZF, Конвектор Греалка, 2KW, Регулационен термостат, Три модови на работа 800/1200/2000W, Турбо функција, Заштита од замрзнување, Опција за користење како вентилатор во лето


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.499,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TESY CN 203 ZF, Конвектор Греалка, 2KW, Регулационен термостат, Три модови на работа 800/1200/2000W, Турбо функција, Заштита од замрзнување, Опција за користење како вентилатор во лето

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи