TESY CN 02 100 MAS

TESY CN 02 100 MAS

2.999,00 ден.   Спореди

TESY CN 02 100 MAS, Панелен конвектор, 1KW, Ултра тивок и брзо загревачки, регулационен термостат, безбедносен термостат, IP24 безбедносна класа, Препорачано за просторија од 20 до 30 кубици, димензии...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TESY CN 02 100 MAS, Панелен конвектор, 1KW, Ултра тивок и брзо загревачки, регулационен термостат, безбедносен термостат, IP24 безбедносна класа, Препорачано за просторија од 20 до 30 кубици, димензии 40x10,5x55цм, 4кг тежина, можност за монтирање на ѕид

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи