TESY CC 2510 E 05 R

TESY CC 2510 E 05 R

3.499,00 ден.   Спореди

TESY CC 2510 E 05 R, Електричен маслен радијатор, 2.5KW, со специјални ребра без остри ивици и поголема грејна површина за 35% од стандардните модели, 10 ребра, регулационен термостат, ултра штедливи,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TESY CC 2510 E 05 R, Електричен маслен радијатор, 2.5KW, со специјални ребра без остри ивици и поголема грејна површина за 35% од стандардните модели, 10 ребра, регулационен термостат, ултра штедливи, препорачано за простории од 57 до 62 кубици, димензии 60x16x47цм, 15.21кг тежина, тркалца вклучени

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи