TESY CB 2512 E 01 V

TESY CB 2512 E 01 V

4.499,00 ден.   Спореди

TESY CB 2512 E 01 V, Електричен маслен радијатор со вентилатор, 2.5KW, 12 ребра, Вентилатор 500W, регулационен термостат, ултра штедливи, препорачано за простории од 47 до 57 кубици, димензии 64.5x28....

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TESY CB 2512 E 01 V, Електричен маслен радијатор со вентилатор, 2.5KW, 12 ребра, Вентилатор 500W, регулационен термостат, ултра штедливи, препорачано за простории од 47 до 57 кубици, димензии 64.5x28.6x55цм, 12.53кг тежина, тркалца вклучени

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи