TESY CB 2511 E 01 R

TESY CB 2511 E 01 R

2.999,00 ден.   Спореди

TESY CB 2511 E 01 R, Електричен маслен радијатор, 2.5KW, 11 ребра, регулационен термостат, ултра штедливи, препорачано за простории од 40 до 50 кубици, димензии 64.5x28.6x50цм, 13.35кг тежина, тркалца...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TESY CB 2511 E 01 R, Електричен маслен радијатор, 2.5KW, 11 ребра, регулационен термостат, ултра штедливи, препорачано за простории од 40 до 50 кубици, димензии 64.5x28.6x50цм, 13.35кг тежина, тркалца вклучени

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи