Tester for UTP,STP,Coaxial,Telephone cables - Digital

3.990,00 ден.   Спореди

Tester for UTP,STP,Coaxial,Telephone cables - Digital


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tester for UTP,STP,Coaxial,Telephone cables - Digital

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка