TESLA TC25H3-09410C

TESLA TC25H3-09410C

13.990,00 ден.   Спореди

Енергетска класаC / C Напојување220-240 V / 50 Hz Капацитет на ладење2500 W Капацитет на греење2500 W Моќност на ладење840 W Моќност на греење760 W Проток на воздух500 m3/h Ниво на шум внатрешна / над...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 13.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Енергетска класаC / C Напојување220-240 V / 50 Hz Капацитет на ладење2500 W Капацитет на греење2500 W Моќност на ладење840 W Моќност на греење760 W Проток на воздух500 m3/h Ниво на шум внатрешна / надворешна32-40 / 50 dB(A) Тип на гас и количинаR410 a / 570 g Нето тежина внатрешна / надворешна9 / 21 kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка