Tenda Wireless N USB Adapter 150Mbps W311MA w/External Antenna

570,00 ден.   Спореди

Tenda Wireless N USB Adapter 150Mbps W311MA w/External Antenna


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 570,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tenda Wireless N USB Adapter 150Mbps W311MA w/External Antenna

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка