Tenda Wireless N Pico USB Adapter 150Mbps W311MI

470,00 ден.   Спореди

Tenda Wireless N Pico USB Adapter 150Mbps W311MI


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 470,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 470,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tenda Wireless N Pico USB Adapter 150Mbps W311MI

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка