Tenda Wireless N PCI-E Adapter 300Mbps W322E

590,00 ден.   Спореди

Tenda Wireless N PCI-E Adapter 300Mbps W322E


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 590,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tenda Wireless N PCI-E Adapter 300Mbps W322E

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка