Tenda S5 Mini 5-Port

17.990,00 ден.   Спореди

Standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x Port: 5*10/100M auto-negotiation RJ45 ports Transmission Media: 10Base-T: Cat. 3 UTP or better Forwarding Speed: 10Mbps:14880pps Switching Capacity: 1.0...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Боки компјутери http://www.bokicomputers.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x Port: 5*10/100M auto-negotiation RJ45 ports Transmission Media: 10Base-T: Cat. 3 UTP or better Forwarding Speed: 10Mbps:14880pps Switching Capacity: 1.0Gbps Package Contents : S5 Power Adapter DC 9V 0.6A Storage Temperature: -40℃ ~ 70℃;

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка