TENDA Q2405 Wi-Fi 5dBi High-Gain Omni-Directional Antenna

17.990,00 ден.   Спореди

2.4GHz~2.5GHz frequency range
Compliant with IEEE 802.11b/g/n wireless devices
5dBi high-gain omni-directional antenna


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Боки компјутери http://www.bokicomputers.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2.4GHz~2.5GHz frequency range
Compliant with IEEE 802.11b/g/n wireless devices
5dBi high-gain omni-directional antenna

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка