Tenda Powerline Extender Wireless N300 Adapter PW201A 300Mb/s

1.990,00 ден.   Спореди

Tenda Powerline Extender Wireless N300 Adapter PW201A 300Mb/s


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tenda Powerline Extender Wireless N300 Adapter PW201A 300Mb/s

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка