Tenda Antenna Omni-Directional 5dBi w/Magnetic Stand

345,00 ден.   Спореди

Technical parameters
-Antenna type: omni-directional
-Polarization: Vertical
-Connector: RSMA-male
-Frequency: 2.4 GHz
-Gain: 5 dBi
-Beam angle - Horizontal: 360 °
-Weight:...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 345,00 ден.

пред 6 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 350,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Technical parameters
-Antenna type: omni-directional
-Polarization: Vertical
-Connector: RSMA-male
-Frequency: 2.4 GHz
-Gain: 5 dBi
-Beam angle - Horizontal: 360 °
-Weight: 150 g
-Dimensions (HxWxD): 220 x 50 x 50 mm
-Mounting: magnetic stand, 50 cm cable
-Packaging Material: Plastic

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка