Telephone Panasonic KX-TG 1611FXF White/Purple

Telephone Panasonic KX-TG 1611FXF White/Purple

1.090,00 ден.   Спореди

PANASONIC KX-TG1611FXF
DECT cordless telephone
Illuminated LCD Display, Caller ID, 50 numbers memory, anti fingerprint area
10 redial list, 6 different ringtones, conference call, clock, <...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.090,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PANASONIC KX-TG1611FXF
DECT cordless telephone
Illuminated LCD Display, Caller ID, 50 numbers memory, anti fingerprint area
10 redial list, 6 different ringtones, conference call, clock,
handset locator, wall mountable
Rechargeable battery AAA R03 Ni-MH,Color White/ Purple

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка