Telefunken TLF T-5012 Corded telephone,Big LCD display, Caller ID, 38 incoming and 5 outgoing calls memory, 3 way locking system, Speakerphone

599,00 ден.   Спореди

Telefunken TLF T-5012 Corded telephone,Big LCD display, Caller ID, 38 incoming and 5 outgoing calls memory, 3 way locking system, Speakerphone


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 599,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Telefunken TLF T-5012 Corded telephone,Big LCD display, Caller ID, 38 incoming and 5 outgoing calls memory, 3 way locking system, Speakerphone

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка