Telefunken TLF SM-700 Maxi grill Toaster

Telefunken TLF SM-700 Maxi grill Toaster

2.499,00 ден.   Спореди

Telefunken TLF SM-700 Maxi grill Toaster, Inox, Thermostat, Non stick teflon grills, Locking latch, 1600W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Telefunken TLF SM-700 Maxi grill Toaster, Inox, Thermostat, Non stick teflon grills, Locking latch, 1600W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка