Telefunken TLF SC-10 Handheld portable scanner, A4, 600dpi

3.499,00 ден.   Спореди

Telefunken TLF SC-10 Handheld portable scanner, A4, 600dpi


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.499,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Telefunken TLF SC-10 Handheld portable scanner, A4, 600dpi

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка