Telefunken TLF-K 904 Cordless Kettle

Telefunken TLF-K 904 Cordless Kettle

1.599,00 ден.   Спореди

Telefunken TLF-K 904 Cordless Kettle, Inox, 1.7 litres, 2000W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.599,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Telefunken TLF-K 904 Cordless Kettle, Inox, 1.7 litres, 2000W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи